O nás

Hrstka vinařů, nadšenců a sympatizantů téhož oboru se na sklonku roku 2011 rozhodla své bytí zviditelnit založením zájmového, neprofesního spolku.

Již název „Vinaři Dobré Pole“ (VDP) prozrazuje, že se nejedná o žádnou firmu, či výdělečnou organizaci. Pod vedením Antonína Hlaváče se ze zakládajících členů formovalo vedení spolku. Všichni si jsou za jedno – nikomu nejde o záminku na plané schůzování, ale konstruktivní výměnu zkušeností a názorů, vzájemnou pomoc v případě potřeby a prohlubování  kolegiálních a sousedských vztahů.

Mikulovský Zpravodaj zveřejnil krátkou reportáž a fotografie z první, oficiální degustace, organizované spolkem VDP. Najdete ji pod tímto odkazem:

http://www.zpravodajmikulov.cz/aktuality/ostatni/1181-prvni-degustace-spolku-vinaru-dobre-pole 

‚Vinaři Dobré Pole‘ si přejí přátelské kontakty s okolními spolky, výměnu písemností, pozvánek na akce a v brzké době i dialog na vlastní webové stránce, kde bude samozřejmě i prostor pro ostatní spolky. Cílem je též hájit zájmy vinařů. Moravská vinařská komunita je nyní o jeden vinařský spolek větší.  Budoucnost ukáže, jaký to bude mít přínos.   

Zájemci o členství se přihlásí prostřednictvím mailu u prezidenta spolku: tonik.hlavac@seznam.cz

hosted by: internetismo.com